A A A K K K
людям із порушенням зору
Заклад з надання медичної допомоги та реабілітації

Зустріч клієнтів пробації із лікарем-наркологом Котелевської лікарні планового лікування Іриною Левік

Дата: 22.06.2021 14:04
Кількість переглядів: 137

   22 червня  у Котелевському районному секторі філії Центру пробації у  Полтавської області було організовано зустріч клієнтів пробації із   лікарем-наркологом   Котелевської  лікарні планового лікування Іриною Левік приурочену Міжнародному дню боротьби зі зловживання наркотичними засобами, який відзначається 26 червня.     

   Для зустрічі було запрошено засуджених, у яких при проведенні Оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення фактор «Вживання алкоголю» і «Вживання наркотиків» має високі показники.  Лікар зуміла швидко знайти контакт із публікою та на досить високому і водночас доступному рівні донести до публіки необхідну інформацію. В ході зустрічі    клієнти пробації ознайомилися з поняттям залежності та її впливом на людину, фазами і компонентами залежності, а також   прослухали поради лікаря, як її подолати, та в подальшому контролювати емоції та поведінку, щоб зберегти своє здоров’я та не вступити у конфлікт із законом, під впливом згубної звички. Учасники зустрічі жваво включались бесіду, бо більшість із них на сьогодні, як правило, перебувають у стані хронічної залежності. Деякі присутні виявили бажання пройти добровільне лікування від залежності та звернулися у індивідуальному порядку до лікаря  за консультацією та отриманням направлення.

   По закінченню лекції учасники в індивідуальному порядку змогли поставити питання спеціалісту. Завершальним акордом зустрічі був приємний сюрприз від лікаря, яка пригостила присутніх смачною полуницею, вирощеною у власному саду. Ірина Петрівна закликала засуджених смакувати корисними дарами природи, які насичують організм необхідними вітамінами замість вживання згубних речовин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора