A A A K K K
людям із порушенням зору
Заклад з надання медичної допомоги та реабілітації

Новини

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» 

Котелевська лікарня планового лікування хоче подякувати благодійній організації «Лікарняна каса Полтавщини»  на чолі з виконавчим директором Шевченком Віталійом Владиславовичем за предоставлений "EKG Pro Holter", який допоможе діагностувати серцево-судинну систему. Щиро дякуємо за  допомогу в такий нелегкий для нас час. 

10:26 15.12.2022

Хірург із 50-річним досвідом

Третьої суботи вересня в Україні відзначається день хірурга. Цьогоріч він припадає на 17 число. У колективі Котелевської лікарні планового лікуван­ня нині три практикуючі лікарі-хірурги — Віталій Старокожко, який одночасно обіймає посаду директора закладу, Сер­гій Прядко та завідувач хірургічно-гіне­кологічним відділенням Михайло Старо­кожко, портрет якого цьогоріч занесений на Дошку пошани «Гордість Котелевської громади».

15:32 17.09.2022

З серпня аптеки будуть відпускати антибіотики тільки за рецептом. Виключення – окуповані території та райони проведення бойових дій

З серпня аптеки будуть відпускати антибіотики тільки за рецептом. Виключення – окуповані території та райони проведення бойових дій Пацієнти отримуватимуть електронний рецепт для придбання антибіотиків за власні кошти уже з серпня 2022 року. Норма щодо відпуску антибіотиків лише за призначенням лікаря в Україні не є новою, з серпня лише додається цифровий інструмент - електронний рецепт.

15:05 28.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора