A A A K K K
людям із порушенням зору
Заклад з надання медичної допомоги та реабілітації

Напрямки діяльності закладу

1. Організаційно-методична робота з питань формування здорового способу життя та гігієнічного виховання населення на виконання Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів  України, наказів Міністерства охорони здоров’я України, Головного управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації. Безпосередня участь у організованих заходах.

2. Організація виконання інформаційно-освітніх розділів обласних комплексних цільових довгострокових програм: «Репродуктивне здоров’я на період до 2015 року», «Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії», «Здоров’я нації», «Забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 роки» та інших.

3. Розробка методичних матеріалів з питань збереження і зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя, гігієнічного виховання населення.

4. Надання організаційно-методичної допомоги медичним та немедичним закладам з питань формування ЗСЖ, гігієнічного виховання населення.

5. Ініціювання проведення в області заходів, що ґрунтуються на стратегії «Здоров’я для всіх у ХХІ столітті», за міжнародними проектами «Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю», «За Європу без тютюну», «Міста здоров’я», CINDI тощо та Всеукраїнського Лікарського Товариства «Майстерні здоров’я».

6. Організація видання науково-популярної літератури і виробництво фільмів з питань охорони здоров’я та профілактики захворювання.

7. Організація міжвідомчої співпраці у сфері формування здорового способу і гігієнічного виховання.

8. Залучення громадських організацій до роботи з формування здорового способу життя, гігієнічного виховання населення.

9. Підготовка та проведення пропагандистських акордів, присвячених Міжнародним і Всесвітнім дням, пов’язаних з охороною здоров’я.

10. Впровадження системи інформаційного забезпечення населення з питань формування здорового способу життя.

11.  Забезпечення ефективної роботи прес-центру ГУОЗ ОДА.

12. Медіа планування та організація інформаційного супроводу діяльності з питань реформування галузі охорони здоров’я.

13. Підготовка матеріалів для  газети Головного управління охорони здоров’я та обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України «Медична газета Полтавщини».

14. Інформаційне наповнення офіційних веб-сайтів Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління охорони здоров’я з питань формування здорового способу життя.

15. Організація та моніторинг висвітлення актуальних тем у галузі охорони здоров’я місцевими ЗМІ.

16. Організація просвітницьких заходів з питань кризових комунікацій.

17. Організація та участь у проведені прес-конференцій, круглих столів, брифінгів для ЗМІ з актуальних питань охорони здоров’я, підготовка інформаційних матеріалів (прес-релізів, презентацій тощо).

18. Моніторинг діяльності закладів охорони здоров’я у сфері формування здорового способу життя та гігієнічного виховання.

19. Проведення соціологічних досліджень поведінкових факторів ризику виникнення захворювань та поінформованості різних цільових груп з питань збереження та зміцнення здоров’я, профілактики захворювань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора